fbpx
Umów się na darmową konsultację

siła grupy

JESTEŚMY CZĘŚCIĄ
ELMONT GRUPY

Ponad 100-letnie doświadczenie spółek należących do Elmont Grupy daje naszym Klientom poczucie bezpieczeństwa i pewność zarówno finansową, jak i realizacji gwarancji czy serwisu pogwarancyjnego!

Elsolar logo

Jesteśmy ekspertem od instalacji fotowoltaicznych dla osób prywatnych, rolników i firm (B2C i B2B). Koncentrujemy się na potrzebach klienta, kompleksowym wykonaniu (od projektu, przez finansowanie po serwis) oraz zapewnieniu najwyższej jakości naszych instalacji.

Misja

Firma Elsolar powstała z myślą o wszystkich, którzy chcą wykorzystać odnawialne źródła energii i posiadać własną instalację fotowoltaiczną.

Naszą misją jest zapewnienie kompleksowej obsługi inwestycji polegającej na doborze, zaprojektowaniu, budowie i serwisie instalacji fotowoltaicznych.

Z myślą o przyszłych pokoleniach prowadzimy działania na rzecz ochrony środowiska, które mają ograniczyć emisję CO2.

O nas

Wizja

Wizją Elsolar jest rzetelne doradztwo i nawiązywanie partnerskich relacji z osobami, dla których kwestie związane z ekologią i szeroko rozumianymi oszczędnościami mają kluczowe znaczenie przy podejmowaniu decyzji.

Elsolar dąży do wzmacniania pozycji silnego przedsiębiorstwa i rzetelnego partnera, który oferuje usługi na najwyższym poziomie.

Załatwimy formalności za Ciebie. Z nami cały proces montażu i podłączenia stanie się przejrzysty i prosty.

O nas
Elsolar logo

Elmont Grupa jest grupą specjalistycznych przedsiębiorstw branży elektroenergetycznej.

www.elmontgrupa.pl

Łącznie
100 100
Lat doświadczenia spółek należących do Elmont Grupy
O nas

Klienci o nas

Realizacja 19,825 kWp

Z czystym sumieniem polecam firmę Elsolar, która działa na rynku od wielu lat. Jest to nasza okoliczna firma, a lokalny patriotyzm trzeba wspierać! Wszystkie formalności i montaż przebiegły szybko i bez zarzutu. Polecam!

Andrzej, Szaciłówka
Wyższa Szkoła Ekonomiczna 65 kWp

Przy wyborze firmy istotnym dla nas czynnikiem było jej doświadczenie potwierdzone pozytywnymi rekomendacjami. Natomiast kompletność i czytelność oferty handlowej oraz korzystna cena to kwestie, które przyczyniły się do efektywnej współpracy. Dlatego też z czystym sercem polecamy firmę Elsolar.

Prof. WSE dr Aleksander Prokopiuk
Wyższa Szkoła Ekonomiczna
Realizacja 9,99 kWp

Jestem właścicielem gospodarstwa rolnego. Długo szukałem odpowiedniej firmy, która pomoże w obniżeniu rachunków za prąd. W końcu trafiłem na Elsolar i poprosiłem o telefon. Od samego początku, już od rozmowy z Panią Paulą poczułem, że jestem w dobrych rękach. Z czystym sumieniem polecam tę firmę!

Mariusz, Rutkowskie Duże
Palisander 49,95 kWp

W pełni polecam Elsolar, jako rzetelnego partnera przy realizacji tego typu inwestycji. Począwszy od bardzo merytorycznych rozmów, kompleksowej oferty, zawierającej najlepsze, naszym zdaniem, rozwiązania oraz sprawny przebieg procesu negocjacji, skończywszy na bezproblemowej realizacji instalacji.

Krzysztof Woźniewski
Palisander
Realizacja 8,88 kWp

Bez żadnego naciągania przedstawiciel – Pan Marcin, rzetelnie i obrazowo przedstawił mi ofertę oraz sprawnie załatwił wszystkie formalności. Montaż – 2 dni, a ekipa montująca okazała się być prawdziwymi fachowcami w swoim zawodzie. Wszystko przebiegło tak, jak się umawialiśmy. Serdecznie polecam.

Jarosław, Bielsk Podlaski
Realizacja 7,72 kWp

Zdecydowałem się na założenie instalacji fotowoltaicznej ze względu na wysokie rachunki, jakie generuje mój dom. Mój wybór padł na firmę Elsolar ze względu na kompleksową usługę oraz najkorzystniejszą ofertę. Dziś wiem, ze podjąłem dobrą decyzję, wybierając firmę Elsolar. Można im zaufać!

Stanisław, Bubele
AW Narzędzia – instalacja 63 kWp

„Wybraliśmy ofertę Elsolar, ponieważ była finansowo i merytorycznie najlepsza. Zaproponowane rozwiązania przekonały nas, że firma zna się na robocie i zapewni odpowiedni serwis. Instalacja została uruchomiona zgodnie z harmonogramem. Planujemy nową instalację PV i Elsolar będzie jej wykonawcą."

Tomasz Slesarczyk, Dyrektor Handlowy
AW Narzędzia
Instalacja dla rolnika – 8 kWp

„Elsolar szybko przygotował ofertę i odpowiedział na wszystkie pytania. Po podpisaniu umowy pomogli w załatwieniu finansowania, sprawnie zamontowali instalację, dopięli formalności z PGE, już po tygodniu miałem wymieniony licznik i mogłem uruchomić instalację. Polecam Elsolar jako rzetelną firmę!"

Daniel, Księżyno
Instalacja dla domu – 8 kWp

„Ekipa z Elsolar bardzo sprawnie zamontowała instalacje fotowoltaiczną na naszym dachu. Wszystko bardzo szybko i bez żadnych kłopotów! Zostawili po sobie idealny porządek i wszystko wyjaśnili! Jesteśmy bardzo zadowoleni i polecamy firmę znajomym.”

Małgorzata, Białystok
Realizacja 5,12 kWp

,,Prace zostały wykonane terminowo i z należytą starannością zarówno pod względem technicznym jak i organizacyjnym, zgodnie ze współczesnymi wymogami technologicznymi i z obowiązującymi normami. Polecam firmę Elsolar Sp Z o.o. jako solidnego i pewnego partnera w realizacji inwestycji.”

Marcin, Ignatki
Realizacja 4,83 kWp

,,Montaż instalacji fotowoltaicznej został wykonany fachowo z należytą starannością oraz zgodnie z obowiązującymi normami. Potwierdzam profesjonalne doradztwo, terminowanie wykonanie prac oraz bezproblemowy przebieg całego procesu."

Wojciech, Chraboły
Realizacja 4,81 kWp

,, Montaż instalacji został wykonany fachowo z należytą starannością, terminowo oraz zgodnie z obowiązującymi normami. Polecam Elsolar Sp. z o.o. jako solidną, profesjonalną oraz godną zaufania firmę fotowoltaiczną.”

Anatol, Hajnówka
Realizacja 4,44 kWp

,,Prace zostały wykonane bardzo dokładnie, rzetelnie i profesjonalnie. Polecam firmę Elsolar za fachowe doradztwo, indywidualne podejście do sprawy, terminowość oraz bardzo dobry kontakt z doradcą przez cały etap współpracy.”

Apolinariusz, Orla
Instalacja dla domu – 4,16 kWp

,,Prace zostały wykonane terminowo i z należytą starannością zarówno pod względem technicznym jak i organizacyjnym, zgodnie z bieżącymi wymogami technologicznymi i z obowiązującymi normami. Polecam firmę Elsolar Sp. z o.o. jako solidnego i pewnego partnera w realizacji!"

Robert, Białystok
Realizacja 3,20 kWp

,, Prace zostały wykonane terminowo i z należytą starannością zarówno pod względem technicznym jak i organizacyjnym, zgodnie ze współczesnymi wymogami technologicznymi i z obowiązującymi normami. Polecam firmę Elsolar Sp. z o.o. jako solidnego i pewnego partnera w realizacji inwestycji.”

Zdzisław, Białystok
/
Należymy do: