Kariera

Praca w Elsolar to czysty zysk

Szukamy ludzi, którzy chcą rozpocząć karierę w branży przyszłości.
Nie liczy się Twoje wykształcenie ani historia. Liczysz się Ty oraz Twoja pasja i zaangażowanie.
W zamian otrzymasz od nas dedykowanego opiekuna, który przekaże Ci wiedzę i umiejętności praktyczne. Krok po kroku będziesz zdobywał doświadczenie, aż staniesz się cenionym specjalistą.

A może posiadasz już doświadczenie w branży i szukasz lepszej pracy? Wybierz Elsolar!

Co oferujemy?

Zdrowie i bezpieczeństwo

Podejmujemy szereg działań związanych z profilaktyką zdrowia i bezpieczeństwem w miejscu pracy i poza nim. Wszystkim pracownikom oferujemy możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie. Wszyscy pracownicy są objęci prywatną opieką medyczną.

Sport

Dbamy o aktywność fizyczną naszych pracowników. Dzięki karcie sportowej pracownicy i ich rodziny mogą korzystać z siłowni, sauny, basenu oraz rozwijać swoje umiejętności, np. ćwicząc taniec, sztuki walki czy jogę.

Integracja i rodzina

Nie samą pracą żyje człowiek. Organizujemy eventy integracyjne oraz pikniki rodzinne. Dzięki temu my i nasze rodziny mamy okazję na dobrą zabawę oraz nawiązanie znajomości w nieformalnej atmosferze. Lubimy spędzać wspólnie czas.

Bonusy stałe i okazjonalne

Doceniamy Twój wkład i zaangażowanie, dlatego obejmiemy Cię atrakcyjnym systemem premiowym. Możesz również liczyć na specjalne bonusy, np. z okazji świąt. Nawet w 100% dofinansowujemy letni i zimowy wypoczynek dzieci.

Podnoszenie kwalifikacji i rozwój kompetencji

Dofinansowujemy kursy językowe, specjalistyczne oraz studia podyplomowe. Organizujemy szkolenia wewnętrzne dopasowane do aktualnych potrzeb w firmie. Zależy nam na Twoim rozwoju.

Aktualne oferty pracy

Elektromonter

Miejsce Pracy: Kontrakty na terenie Niemiec

Jeśli posiadasz doświadczenie w wykonywaniu instalacji elektrycznych niskonapięciowych i marzysz o pracy w renomowanej firmie, to ta oferta jest stworzona właśnie dla Ciebie!

 Oczekujemy od Ciebie:

  • Umiejętności wykonywania instalacji elektrycznych (układanie przewodów, montaż osprzętu, podłączanie rozdzielnic) w domach,
  • Umiejętności pracy w zespole,
  • Prawa jazdy kategorii B,
  • Uprawnień elektrycznych SEP – jeśli nie masz, pomożemy Ci w ich uzyskaniu.

Twoje zadania:

  • wykonanie instalacji elektrycznych na domach modułowych,
  • wykonanie instalacji elektrycznej gniazdowej oraz oświetleniowej,
  • prefabrykacja oraz podłączanie rozdzielnic elektrycznych,
  • montaż instalacji domofonowych, strukturalnych oraz antenowych,
  • montaż instalacji fotowoltaicznych.

 Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie do 20 €/h brutto+premia,
  • Umowę o pracę,
  • Pomoc w rozliczeniu podatkowym w Niemczech z możliwością zwrotu podatku,
  • Wdrożenie do pracy pod okiem wykwalifikowanej kadry,
  • Możliwość częstych zjazdów do Polski,
  • Niezbędne narzędzia i odzież roboczą,
  • Samochód służbowy
  • Nowoczesne środowisko pracy z możliwością rozwoju,
  • Finansowanie kursów, szkoleń i egzaminów,
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych min. prywatna opieka medyczna dla Ciebie i rodziny oraz ubezpieczenie grupowe. Twój komfort i bezpieczeństwo są dla nas kluczowe.

Jeśli gotów jesteś podjąć nowe wyzwanie za granicą, czekamy na Twój udział w naszym zespole! Dołącz do nas już dziś!

Pomocnik Elektryka

Marzysz o rozpoczęciu kariery w renomowanej firmie z ugruntowaną pozycją na rynku, która inwestuje w rozwój swoich pracowników? Ta wyjątkowa szansa jest teraz na wyciągnięcie Twojej ręki!

Nie potrzebujesz wcześniejszego doświadczenia, liczy się przede wszystkim Twoje zaangażowanie, entuzjazm oraz gotowość do nauki i pracy.

  • Minimum wykształcenia zawodowego, najlepiej w dziedzinie elektryki lub pokrewnych., jeśli posiadasz inne wykształcenie, pamiętaj, że zapewnimy Ci niezbędne przeszkolenie,
  • Umiejętności manualnych, które mogą okazać się przydatne w codziennej pracy,
  • Pozytywnego nastawienia i chęci do działania,
  • Umiejętności pracy zespołowej, precyzji oraz dokładności,
  • Prawa jazdy kategorii B.

Nie masz doświadczenia na podobnym stanowisku? To nie problem! Jesteśmy po to, by Cię wspierać, szkolić i dać Ci możliwość rozwijania umiejętności, których jeszcze nie posiadasz.

 Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie od 16 €/h brutto+premia,
  • Rozwój zawodowy dzięki czemu zarobisz, jako elektryk nawet 20€/h brutto,
  • Niezbędne narzędzia i samochód służbowy,

Rozpocznij pasjonującą podróż zawodową już dziś! Aplikuj i dołącz do naszej drużyny! Tutaj masz szansę na rozwój i szansę uczestnictwa w znaczącym przedsięwzięciu.

Monter Instalacji Fotowoltaicznych

Jeśli posiadasz doświadczenie w wykonywaniu instalacji fotowoltaicznych i marzysz o pracy w renomowanej firmie za granicą, to ta oferta jest stworzona właśnie dla Ciebie!

  • Umiejętności wykonywania instalacji fotowoltaicznych (mile widziane uprawnienia UDT - możliwość zrobienia),
  • Prawa jazdy kat. B,
  • Uprawnień SEP – jeśli ich nie posiadasz, pomożemy Ci je uzyskać,

  • Montaż paneli fotowoltaicznych na domach,
  • Montaż tras kablowych systemu fotowoltaicznego,
  • Montaż baterii z podłączeniem,
  • Montaż inwerterów wraz z zabezpieczeniami po stronie AC i DC,
  • Konfiguracja inwerterów,
  • Wykonywanie instalacji elektrycznych (układanie przewodów, montaż osprzętu, podłączanie rozdzielnic) w domach modułowych.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie do 20 €/h brutto +premia,

Znalazłeś ofertę pracy dla siebie?

Zobacz jak pracujemy

Nasz zespół doświadczonych pracowników, posiadających odpowiednie kwalifikacje i umiejętności, jest gotowy do realizacji wszelkich zadań związanych z montażem instalacji.

Rozwijamy nasze kompetencje i zasoby techniczne, wymieniamy się wiedzą i ciągle się uczymy. Priorytetem dla nas jest bezpieczeństwo naszych pracowników, dlatego każde zlecenie realizujemy zgodnie z najwyższymi normami bhp. Nasi klienci doceniają nas za elastyczność, profesjonalizm i zaangażowanie. To dzięki temu gwarantujemy im usługi na najwyższym poziomie.

Scroll to Top